“Звільнив Ужгород – звільнить і Мукачево”: у мережі потролили Тищенка, який втік від війни на Закарпаття

У Києві об’явився нардеп від “Слуги народу” Микола Тищенко. У перші дні війни він, попри заборону керівництва Верховної Ради України, втік на відносно спокійне Закарпаття, де його бачили у ресторанах.

Повернення “мужнього” народного обранця викликало насмішки у мережі. Українці висміюють “хоробрість” Тищенко, як можуть.

За даними ЗМІ, на Закарпатті Тищенко відсиджувався в оздоровчо-рекреаційному комплексі “Косино”, де вартість номерів складає близько 10 тисяч гривень за добу. При цьому, знайшовши гроші на проживання, Тищенко ганбився вимогами годувати його безкоштовно – як “біженця”, писали журналісти УНІАН.

Ходив Тищенко і по ресторанах. Там він сидів за столом у кепці – вочевидьь, задля “конспірації”. Однак йому це не дуже допомогло.

Українці, які мужньо протистоять вторгненню агресора, захищають рідні міста і продовжують ходити на роботу попри небезпеку – такої поведінки нардепа, який мав би лишатися на робочому місці і голосувати за вкрай важливі для оборони країни закони – не зрозуміли.

“Звільнив Ужгород – звільнить і Мукачево!”, “Йому ще Чоп звільняти”, – іронізують українці.

Тищенко став мішенню для насмішок після своєї втечі з Києва у перший день війни