ЗСУ не дають перепочинку ворогові, готується рамковий договір до зустрічі Зеленського з Путіним, – Арестович(ВІДЕО)

Російські окупанти частково виводять підрозділи з-під Києва, але займають оборону під Бучею та Гостомелем. Схоже, у Кремлі вирішили сконцентруватися на захопленні Донбасу, щоб організувати для президента РФ Володимира Путіна бодай якусь “перемогу” до 9 травня. Пише

Але ЗСУ не дають ворогам жодної хвилини спокою. Про це в ефіріпроєкту FREEДОМ заявив радник голови ОПУ Олексій Арестович. Пише news.obozrevatel.com

“Частково вони виводять угруповання, переважно це угруповання, яке намагалося взяти Київ із боку Броварів. Вони відходять. Але частина заслонів залишається і на тому напрямку. Утримують окремі райони, рубежі, населені пункти”, – розповів Арестович.

На північний захід від столиці, в районі Бучі та Гостомеля, фіксуються ознаки того, що війська РФ займають оборону, ні здаватися, ні відходити окупанти, схоже, не збираються. Там Арестович прогнозує бої.

На Сумщині окупанти проводять ротацію – з боку Сумщини заходять нові підрозділи. Загалом на напрямі російських окупантів поменшало, що також може свідчити про плани сконцентруватися на спробах захоплення Донецької та Луганської областей.

У Маріуполі, повідомив радник голови ОПУ, ситуація є катастрофічною. Про це розповідають місцеві мешканці. 31 березня там уперше за час війни може пройти справді масова організована евакуація людей: маріупольців мають вивозити 45 автобусів.

“ЗСУ вживають певних дій щодо полегшення ситуації в Маріуполі, але говорити про це поки не варто зі зрозумілих причин”, – сказав радник голови ОПУ.

Запеклі бої продовжуються під Ізюмом, їх Арестович порівняв із боями на Курській дузі за часів Другої Світової війни.

Стійкість захисників України, їхнє мужнє протистояння ворогові зміцнює позиції України на переговорах. Арестович зазначив, що ЗСУ не дають перепочинку ворогові. Демілітаризації та денацифікації у переговорному процесі більше немає. Намітився конструктив. Переговорна група проводить підготовку рамкової угоди до зустрічі президентів Зеленського та Путіна.