Зеленський розкрив перші деталі затримання Медведчука(ВІДЕО)

Президент Володимир Зеленський повідомив, що нардеп із ОПЗЖ і кум Путіна Віктор Медведчук був затриманий, коли, замаскувавшись під українського військового, намагався втекти за кордон.

Джерело: відеозвернення Зеленського у Facebook pravda.com.ua

Деталі: За словами президента, Медведчук 48 днів ховався в Україні і нарешті спробував втекти за кордон.

Пряма мова: “Дуже символічно, що саме в День космонавтики був затриманий пан Медведчук. Він ховався 48 днів і ось нарешті вирішив спробувати втекти за межі нашої держави. Що ж, для цього “космонавта” – у поганому сенсі слова – не спрацювало знамените “Поехали!”

Вважаю особливо цинічним з його боку використовувати військовий камуфляж. Намагався так замаскуватися. Ось такий вояка, ось такий патріот.

Що ж, якщо Медведчук сам обрав для себе військову форму, він підпадає під правила воєнного часу. Пропоную РФ обміняти цього вашого хлопця на наших хлопців і дівчат, які зараз у російському полоні. Тож важливо, щоб наші правоохоронні органи і військові розглянули таку можливість”.

Що було раніше: У вівторок ввечері Зеленський повідомив, що СБУ затримала Медведчука, і опублікував фото останнього у військовій формі й кайданках. Подробиці він пообіцяв пізніше.

На цю новину вже відреагували у Путіна. Його речник Дмитро Пєсков так прокоментував подію: “Фото з нібито затриманим Медведчуком потрібно перевіряти у зв’язку з великою кількістю фейків”.