Захисників Маріуполя стає все менше, але ми вгризаємось у бетон, – замкомандира “Азова”(ВІДЕО)

Бійці полку “Азов” продовжують стояти на захисті українського Маріуполя, однак щодня оборонців стає все менше. У місті досі точаться важкі бої, військовослужбовці перебуваєть під постійним ворожим вогнем.

Про це повідомив заступник командира полку, капітан Святослав Паламар, друг Калина, у відеозверненні, опублікованому в Telegram-каналі “Азову” ввечері 14 квітня. Він наголосив: бійці в Маріуполі роблять наймовірнеі речі, які виходять за грані можливого (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За його словами, кожні три години підбивається ворожа техніка, а щогодини знищується до двох російських окупантів.

“Знищено 46 танків, підбито – 27, підбито та знищено 69 БМП та БМД, 30 БТРів, “Тайфуни”, “Рисі”, “Тигри”, вантажні та легкові авто, БПЛА, катер, літак, поранено та вбито понад дві тисячі одиниць ворожої піхоти”, – повідомив “азовець”.

Він зазначив, що оборонці Маріуполя перебувають під постійним ворожим вогнем з танків, артилерії, авіації. До того ж, в повному оточенні та без належної підтримки.

“З кожним днем боїв оборонців міста стає менше, але вони вгризаються в бетон, вриваються у землю, стають божевільними, щоб витримати все це пекло, але знову й знову піднімаються, стають на повен зріст і йдуть знищувати окупанта”, – сказав Паламар.

Калина додав, що бійцям у Маріуполі прикро слухати про те, що деблокувати місто неможливо.

“Нам прикро слухати припушення про те, що деблокада неможлива, про те, що ми отримали підкріплення, коли нас стає менше. Нам набридло слухати аналітиків, що прикриваютьяся приємними словами і лиють заспокійливе у вуха українців. Важко дивитися на статистику жертв мирного населення України, де не сказано жодного слова про Маріуполь. Нібито ті жінки та діти, що стали жертвами російського терору, загинули, а ніби ще живі”, – добав військовий.

Він ззаначив, що за мужністю бійців стоїть віра в побратимів, у командирів, у краще майбутнє країни та віра в український Маріуполь.

Нагадаємо: військові полку “Азов” показали, який вигляд має блокадний Маріуполь через 40 днів війни. Відео, зняте з висоти, демонструє руйнування міста. Деякі багатоквартирні будинки повністю вигоріли з 1-го по останній поверх, в інших обвалені цілі під’їзди. Над містом стоїть дим від останніх обстрілів.