Загострення зі здоров’ям та інтриги: астролог назвала першу критичну для Путіна дату

Для президента Росії Володимира Путіна, який веде війну в Україні, 30 квітня настане критична дата. Згідно з астрологічним прогнозом, у нього можуть загостритися наявні захворювання, а також є ймовірність “загрози” від інших людей.

Про це свідчить прогноз практикуючого астролога Надії Борової для Realist.online.

“Загрози” від інших людей не обов’язково загрожують життю Путіна, це можуть бути й дії, спрямовані на дискредитацію людини, підкилимні інтриги. Усе це може завдати морально-психологічної шкоди тирану, але це, своєю чергою може спрацювати як тригер, зокрема щодо здоров’я як психологічного і фізичного.

Близько цієї дати, через 2-3 дні, у РФ ймовірно прийняття рішень, можливе якихось законів чи принципових змін у чомусь, що стосуватиметься Росії. Однак це будуть деструктивні дії та користі країні-агресору не принесуть.

Можливо посилення боротьби з “ворогами”, на будь-яких рівнях. Взятие під контроль держави все до чого дотягнеться Путін, незгодних буде ізолювати. Мало того – це набуває ідіотичних форм, від націоналізації майна західних компаній, що пішли, до фізичного усунення деяких “топів” у різних сферах”, – додала астролог.

Крім цього, протягом року на Путіна чекає ще кілька критичних дат.