“Їдьте до себе в Тамбов і Саратов”: Українські воїни показали звільнене від окупантів село під Ізюмом(ВІДЕО)

25 квітня українські військові увійшли до села Заводдя у Харківській області, розташованого неподалік Ізюма. Бійці викинули звідти російських загарбників, які протягом кількох тижнів руйнували населений пункт, звірствували та мародерили, передають Патріоти України.

Про це повідомив журналіст Андрій Цаплієнко на своєму Telegram-каналі. Взагалі село має назву Заводи, але командир одного з батальйонів із позивним Капітан Капуста вказав, що це не відповідає дійсності

“Заводдя – це правильна назва. Адже селище стоїть за водами Сіверського Дінця. Прекрасне місце з неймовірною природою та навколишніми лісами, в яких можна було зустріти диких тварин. Але після того, як тут побували дикі тварюки з російського світу, воно має жахливий вигляд”, – пояснив військовий.

Капітан Капуста також показав на палаючий танк російських окупантів і звернувся до всіх ворожих солдатів, пообіцявши, що така доля чекає на кожного з них. Захисник України закликав противників забиратися з нашої землі, доки не пізно.

“Замість пам’ятника радянському солдату тут стоятиме пам’ятник герою, який звільнив село Заводдя від фашистів Росії. Забирайтеся до себе в Тамбов або Саратов, а то на вас чекає те саме, що й на цей танк”, – підкреслив командир.