“Вони все зроблять”: охоронець Медведчука розповів, як ФСБ готувало його втечу з України (відео)

У розмовах з дружиною нардеп розповідав, що російські спецслужби “допоможуть” йому.

Охоронець Медведчука розповів, як готували його втечу / скриншот

Особистий охоронець нардепа та кума Путіна Віктора Медведчука розповів, як російські спецслужби допомагали йому втекти з України.

Про це охоронець, що працював на Медведчука понад 20 років, розповів у свідченнях, опублікованих СБУ.

За свідченнями охоронця Андрія, план втечі Медведчука з України почали реалізовувати 23 лютого – у переддень повномасштабного вторгнення РФ в Україну.

Спочатку охоронці кума Путіна здійснили два виїзди з будинку, де перебував Медведчук на домашньому арешті, для того, щоб поліціянти, що були закріплені за ним, втратили пильність. Втретє в автівці виїхав Медведчук.

Згодом Медведчук пересів в іншу автівку, яка чекала його поруч з будинком. Охоронці поїхали у приватний будинок в Києві, а Медведчук – у невідомому напрямку. Згодом він повернувся у цей будинок з кухарем.

“У мої обов’язки входила охорона будинку та охорона Медведчука Віктора Володимировича. Тут мені розповіли легенду, що будинок орендує подружжя з Італії Сандро та Світлана. Медведчук спілкувався з дружиною. Під час їхньої розмови я чув “ФСБ”, “вони все зроблять”, “вони допоможуть”. Під час їхньої розмови я почув, що готується втеча з цієї адреси. Я припустив, що це відбудеться скоро. До мене підійшов Медведчук та сказав, що впродовж 20 хвилин за мною приїдуть військові. Через 20-25 хвилин у хвіртку постукали. Я побачив чоловіка у чорному одязі. В руках був жовтий пакет. Вони обидва піднялися нагору. Через 10 хвилин вони вийшли. Медведчук був в українській військовій формі, балаклаві та кепці. Під час розмови з дружиною Марченко Оксаною Михайлівною я чув, що втечу готує ФСБ. Оскільки Білорусь та Росія вже закриті, швидше за все це буде Придністров’я водою через “зеленку”. Готують все це працівники ФСБ під керівництвом Путіна. Коли вони вийшли за хвіртку, їх чекали дві автівки. Його посадили в машину та вони залишили цю адресу. Коли він йшов, він сказав: “Все! Дякую. Чекайте вказівок”, – розповів охоронець Медведчука.

Джерело