“Виписали “двохсоті дипломи!” Українські танкісти провчили росіян, які приїхали на “навчання” у Дмитрівку на Київщині. Відео

Відома українська співачка та продюсерка Наталія Могилевська дала інтерв’ю, в якому заявила, що  українська мова – це зброя під час війни в Україні. Також знаменитість зазначила, що в нашій країні потрібно запровадити три державні мови.

Про це вона заявила під час інтерв’ю для Наталії Влащенко на YouTube-каналі “Україна 24”. Могилевська сказала, що вона стане однією з перших, хто після війни проситиме про те, що Україна повинна мати кілька державних мов (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Зрозуміло, що сьогодні весь світ ніде не може подітися без англійської мови, і наші діти всі знають її, для них це друга рідна мова. І половина України розмовляє російською мовою, половина України розмовляє українською мовою. І так само, як у Швейцарії чим більше мов ти знаєш, тим більше ти людина”, – зазначила Могилевська.

Артистка додала, що кожен українець сьогодні під час війни має потужну зброю – українську мову. За її словами, тому з недавніх пір вона стала давати інтерв’ю, писати пісні та говорити українською.