Війська РФ намагалися перейти в атаку на Херсонщині, але відступили, зазнавши значних втрат

У понеділок, 25 квітня, російські окупанти намагалися перейти в атаку в Херсонській області, використовуючи бронетехніку та піхотні підрозділи. Загарбники здійснили кілька таких спроб на лінії зіткнення, але вони виявилися марними.

Противник відступив і втратив багато своєї військової техніки та особового складу. Про це на брифінгу заявив голова військової адміністрації Кривого Рогу Олександр Вілкул. Повідомляє news.obozrevatel.com

Військам РФ не вдалося прорватися завдяки мужності та героїзму наших захисників, зазначив він.

“Виріс потік біженців з Херсонської області. Їм забезпечується вся необхідна допомога. За розповідями людей, що вирвалися з окупації, орки влаштовують там просто справжнє свавілля. Грабежі, тортури, вбивства та викрадення людей – для варварів це норма. І вони не дотримуються жодних міжнародних норм і зобов’язань”, – сказав Вілкул.

Він закликав мешканців Кривого Рогу здавати вимушеним переселенцям квартири чи селити їх у себе безоплатно, отримавши від держави компенсацію витрат на комуналку.

Водночас, окупанти, які зараз перебувають на Херсонщині, в останню добу збільшили кількість обстрілів Дніпропетровської області.

Під вогнем сьогодні вдень опинилися населені пункти Зеленодольської громади: Новопавлівка, Нововоронцовка, Трудолюбівка, Князівка та інші. На щастя, обійшлось без жертв серед мирного населення. А в ніч на 25 квітня загарбники вдарили по околицях села Новолатівка двома ракетами із РСЗВ “Смерч”.