Війна в Україні зруйнує путінський режим: астролог дала прогноз, коли це станеться

Війна в Україні покладе край режиму президента Росії Володимира Путіна, але самі бойові дії можуть затягнутися. Ескалація очікується у серпні-вересні.

Про це заявила астролог Наталія Нестеренко. За її словами, у цей період у війну України та Росії можуть втрутитися США та НАТО, що кардинально змінить ситуацію. Пише obozrevatel

За словами астролога, 2022 рік стане часом краху колишнього світового порядку, ключові події, які змінять хід історії, відбудуться в період з вересня-жовтня 2022 і до початку 2023 року.

“Головною структурою та системою, яка руйнуватиметься у 2022 році, стане кремлівський режим. Крім того, як уже очевидно, руйнуватиметься і заново перебудовуватиметься вся архітектура світового порядку, остаточно трансформуватимуться старі правила”, – зазначила Нестеренко.

Вона додала, що у 2023 році стартує 30-річний цикл побудови нового світового порядку, в якому не буде місця путінському режиму. Однак процеси розпаду в Російській Федерації можуть тривати аж до 2024 року, але вони не будуть такими значущими, як зміни 2022 року.

Нестеренко прогнозує, що завершення війни в Україні буде пов’язане з двома факторами – втручанням США та НАТО та катастрофою путінського режиму. Таким чином, завершення війни можна очікувати протягом серпня 2022 – січня-лютого 2023 року