Відтепер віuна буде іншою. У Британії заявили, що Україна може цілком законно атакувати військові об’єкти в Росії

Українські сили можуть використовувати західну зброю для атак на військові об’єкти на території Росії для порушення їхньої логістики та ліній постачання. Це є цілком законною частиною війни.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Слово і Діло, про це в ефірі ВВС Radio заявив парламентар, що відповідає за напрям збройних сил Великої Британії Джеймс Гіппі.

“Справа в тому, що Україна була суверенною країною, яка мирно жила у своїх кордонах, а потім інша країна вирішила порушити ці кордони та ввести до країни 130 тисяч військовослужбовців. Це дало початок війні між Україною та Росією, а у війні Україна має завдати удару вглиб супротивника, щоб атакувати його логістичні лінії, запаси палива, склади боєприпасів, і це частина війни”, – сказав Гіппі.

Він додав, що Росія теж вважає цілком законною частиною війни завдання ударів по цілях на заході України, щоб порушити українські лінії постачання. При цьому на жертви серед мирного населення вона не звертала уваги.

Використання для ударів західної зброї також не є проблемою. “Рішення про націлювання приймають українці, а не люди, які виготовляють чи експортують комплект”, – наголосив міністр. Це не означає, що Британія чи НАТО стріляють по Росії.

Зазначимо, раніше Росія звинуватила Україну в обстрілі об’єктів у Бєлгородській та Брянській областях. А напередодні заявила про те, що збила два українські безпілотники над Курською областю. 

Джерело: https://censor.net/ua/n3336926