“Відповідь з’явиться в найближчі дні чи години”: Зеленський розповів про порятунок Маріуполя

Президент України Володимир Зеленський сподівається, що в питанні порятунку Маріуполя відповідь з’явиться в найближчі дні або години. Посередницьку роль може зіграти Туреччина. За його словами, в Маріуполі на сьогодні одна з найскладніших ситуацій, передають Патріоти України.

“Боюся, що про всі сценарії я вам не смію говорити. Займаємося підтримкою хлопців, їм дуже складно. На зв’язку я щодня. Говоримо про посередництво саме в цій місії з Туреччиною. Не просто там. Думаю, що найближчі дні, а може бути, найближчі години у нас з’явиться відповідь на ваше дуже складне питання. Залежить все, ви знаєте, на жаль, від кого”, – зазначив Зеленський.

Президент висловився про затягування Росією зустрічі в переговорах з Україною. Він заявив, що чим довше російська сторони це буде робити, тим гірше буде і для неї самої, і для війни.

“Чим довше Росія буде затягувати процес зустрічі, тим гірше буде і для них, і для війни. Дуже складно розмовляти, коли бачиш, що вони накоїли. Якщо їм є чим думати, то нехай думають швидше”, – сказав Зеленський.