Відео, як Вілл Сміт “б’є” Путіна, що забрехався на сцені “Оскара”, розриває мережу

В мережі набирає популярніст відео, де об’єднали виступ президента-диктатора РФ Володимира Путіна в “Лужниках” та бійку Вілла Сміта з Крісом Роком на цьогорівному “Оскарі”. Монтажер “змусив” актора дати ляпаса пропагандисту за абсурдні слова про “спільну долю” України та Росії.

Відео на свою сторінку в Instagram виклав український ведучий Сергій Білоногов. Ролик отримав безліч схвальних коментарів і його вже почали репостити собі на сторінки інші зірки, зокрема, продюсер Потап (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

“Оскар” отримує Вілл Сміт. По ї**лу отримує Путлер”, – підписав відео Білоногов.

За сюжетом ролику, диктатор виступав перед гостями на сцені “Оскару” з промовою про те, що “Україна хотіла жити спільною долею зі своєю історичною Батьківщиною – Росією”, але на півслові його перервав вийшовший на сцену Вілл Сміт.

Посміявшись разом з присутніми над тією маячнею, що сказав Путін, актор дав йому ляпаса.

Змонтоване відео викликало позитивну реакцію серед українців, які висловили сподівання побачити подібну ситуацію в реальному житті. “Скоро так і буде. Весь світ чекає”, “Ідеально”, “Одного разу замало”, “Найкраща церемонія “Оскару”, яку я бачив”, – йдеться в повідомленнях.

Варто зазначити, що бійка дійсно відбулася на цьогорічній церемонії “Оскару”. 28 березня переможець в номінації “найкращий актор” вдарив ведучого заходу Кріса Рока за невдалий жарт щодо хвороби його дружини.

Інцидент отримав розголос серед ЗМІ, а на зірку обрушився шквал критики, тому він змушений був вибачитися.

“Я хотів би публічно вибачитись перед тобою, Кріс. Я вийшов з себе і я був неправий. Я збентежений, і моя поведінка не властива людині, якою я хочу бути. У світі любові та добра немає місця насильству”, – написав Сміт у своєму Instagram.

Вілл Сміт вибачився перед Крісом Роком