“Відео із затриманнями – російські фейки”: Данілов розповів, як в Україні проходить мобілізація

Повідомлення та відеозаписи про незаконні способи вручення повісток чоловікам в Україні, які раніше з’явилися у мережі, є результатом російської кампанії з дискредитації мобілізації в нашій країні. Цей процес проходить спокійно та виважено. obozrevatel.com

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов у ефірі телемарафону. За його словами, мобілізація не припинялася на жодний день з моменту повномасштабного вторгнення РФ

“Достатня кількість людей, які потрібні ЗСУ, набирається. Я можу сказати, що біля військкоматів стоять черги… Люди стоять, щоб перевірити свої дані, за потреби проводять певні процедури, нічого такого немає”, – заявив Данілов.

''Відео із затриманнями – російські фейки'': Данілов розповів, як в Україні проходить мобілізація

При цьому він зазначив, що Росія через месенджери розповсюджує відео, яке не має жодного відношення до мобілізації.

“Одна із ситуацій була, про яку нам доповідав зараз в.о. міністра внутрішніх справ Ігор Клименко, коли брали людину, яка скоїла тяжкий злочин. Поруч були автоматники. Якщо я не помиляюся, це було вбивство. Російська пропаганда все перекрутила нібито в нас таким чином забирають наших військовозобов’язаних. Відео із затриманнями – російські фейки”, – додав секретар РНБО.

Данілов попередив, що рівень ІПСО держави-терориста зростатиме у геометричній прогресії. Він закликав українців уважно ставитись до всієї інформації в месенджерах і не вірити російським фейкам про примусове вручення повісток.