В Україні ліквідували начальника артрозвідки 49-ї загальновійськової армії РФ В’ячеслава Савінова

Українські військові ліквідували російського підполковника В’ячеслава Савінова, начальника артилерійської розвідки 49 армії РФ. Його було знищено в Україні ще 12 березня, однак про смерть окупанта в Росії повідомили лише зараз.

До війни в Україні Савінов воював у Сирії. Про це повідомляє Defence Express.

В’ячеслав Савінов був заступником начальника штабу відділу ракетних військ та артилерії та очолював артилерійську розвідку 49 загальновійськової армії РФ.

Українські воїни перетворили російського полковника на “правильного росіянина” ще 12 березня. Однак його смерть у Росії підтвердили лише зараз. Повідомлення про ліквідацію окупанта з’явилося на сайті Регіональної громадської організації ветеранів та випускників Казанського вищого училища ракетних військ та артилерії.

Труп окупанта в Росію доставляли довго: згідно з повідомленням, поховання відбулося за два тижні після смерті полковника путінської армії. І аж до 11 квітня в Росії про його загибель мовчали.

До того, як вирушити вбивати українців і безславно загинути, Савінов воював проти сирійського народу і навіть отримав два ордени мужності від путінського режиму. Вочевидь, вони мають стати розрадою для вдови та двох синів окупанта.

49 армія, в якій поменшало на одного полковника, задіяна в окупації південних регіонів України.