Україна зможе відкрити другий фронт: Грозєв спрогнозував терміни й результат другої фази війни(ВІДЕО)

Друга фаза війни Росії проти України може закінчитися тим, що ЗСУ відкриють другий фронт, а армія окупантів буде змушена відступати. Найважливіші та найважчі події очікуються через два-три тижні.

Такою думкою поділився журналіст-розслідувач та керівник проєкту Bellingcat Христо Грозєв. Ситуацію він прокоментував в ефірі програми “Україна разом” на YouTube-каналі “Україна 24
Експерт погоджується з думкою президента Володимира Зеленського про те, що навіть якщо битва за Маріуполь буде програна під час другої хвилі наступу РФ, це ще не кінцевий результат.

Він пояснив, що Україні потрібен час, щоб за допомогою партнерів забезпечити ЗСУ необхідною зброєю. Саме відсутність важких озброєнь, а не відсутність армії чи мотивації, гальмує завдання щодо порятунку заблокованого міста.

Що стосується зброї – вона надходить щотижня, час працює на вас. Те, що було неможливо тиждень тому, найімовірніше, буде можливим через два-три тижні”, – сказав Грозєв.

Так, до нашої країни вже їдуть якісна високоточна артилерія та ракети, що дуже допоможе у війні.

“Не варто дивитися на ситуацію сьогодні й завтра. Необхідно подивитися на неї за місяць. Західні країни, а саме 19 західних партнерів, надають Україні високотехнологічну зброю. Це дає надію“, – заявив журналіст.

Грозєв також висловив думку, що один із ватажків “ДНР” Ігор Гіркін більш-менш правильно описав розташування тактичних сил на Донбасі на сьогодні.

“Якщо ситуація поблизу Ізюма та Горлівки не зміниться протягом кількох тижнів у бік завоювання Росією нових територій, або вони будуть мінімально тактичними, – це можна вважати провалом другої фази війни РФ в Україні“, – зазначив засновник Bellingcat.

На його переконання, у цьому випадку за два-три тижні почнеться прорив російських військ у зворотному напрямку.

“Це дасть змогу Україні відкрити другий фронт. Тому російські війська повинні будуть відійти. Думаю, найважливіше відбуватиметься за два-три тижні, а не найближчими днями-двома”, – підсумував журналіст.

OBOZREVATEL