Ученія окончил. Мєдалька цинковая!… Тільки подивіться кого щойно ліквідували ЗСУ

Українські захисники ліквідували чергового комбата путінської армії, що вторглася на наші території. Воюючи проти України, втратив життя командир мотострілецького батальйону з озброєння 38-ї окремої гвардійської мотострілецької бригади 35-ї армії східного військового округу Руслан Петрухін.

Про це повідомляє міжнародна волонтерська спільнота InformNapalm в офіційному Telegram-каналі. Водночас росіяни підносять смерть топокупанта як “героїчну”.

У російських пабліках написали, що майор ЗС РФ “героїчно загинув під час спецоперації в Україні”. Звиклим сприймати пропаганду за правду росіянам не пропустили можливості нагадати ахінею, нібито метою нападу їхньої армії на суверенну українську державу став “захист російських земель і громадян Росії від вторгнення, що планувалося в 2022 році”.

Про самого Петрухіна повідомили лише те, що він був родом із Узбекистану, а проживав у селищі Чкалівський Олексіївського району Оренбурзької області РФ. У загарбника залишилися друдина й троє дітей.

“Що ж дурню вдома не сиділося? Поїхав під надуманим приводом про “денацифікацію” в чужу країну вбивати українців і раптово сам помер. Така доля у багатьох окупантів за всіх часів”, – пишуть розслідувачі InformNapalm.

У коментарях підписники наголосили, як майор Петрухін навряд чи міг командувати ротою, як вказано на його знімку. Тож вони припустили, що на батьківщині окупанта не змогли навіть знайти відповідного фото “героя”, ліквідованого на війні в Україні, і, ймовірно, взяли скриншот зі старого відео та нову інформацію про звання