У Росії призначили нового командувача війною в Україні – ВВС(ФОТО)

Росія вирішила реорганізувати командування своїми військами в Україні. Новим командувачем призначено генерала Олександра Дворнікова, який має великий досвід бойових дій у Сирії.

Про це повідомляє ВВС, посилаючись на західного чиновника. За його словами, між окупантами не було координації та команди їм приходили в кожному напрямку окремо.

Проте з 8 квітня керуватиме Південним військовим округом РФ генерал Дворніков. “У цього командира великий досвід російських операцій у Сирії, тому ми очікуємо, що загальне командування та управління покращиться”, – заявив чиновник.

Генерала Олександра Дворнікова призначено командувачем російських окупантів на війні проти України.

Також РФ вирішила не робити паузи для повноцінного завершення перегрупування своїх сил на Донбасі та почала поетапно відправляти на схід України нові сили. Зазначається, що після доукомплектації у розпорядженні Росії для наступу на ЗСУ залишиться менше 100 батальйонних тактичних груп.

За словами чиновника, Росії буде важко досягти успіху у війні проти України, якщо вона не змінить свою тактику і не почне ефективно використовувати всі ресурси, які їй доступні.