У Полтаві ікона Божої Матері проявилася на стіні будівлі, яку знесли: образ вирішили залишити(ФОТО)

У Полтаві на стіні однієї з будівель колишнього ринку “Великотринівка”, який демонтують, проступила ікона Божої Матері. Власник приміщення перед знесенням замалював ікону, щоб її не було видно, втім, образ Богородиці проступив під впливом погодних умов.

За словами жителя Полтави, депутата Київської районної ради Вадима Сороки, у підрядників не піднялася рука, аби знести ікону. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook напередодні Великодня. Повідомляє news.obozrevatel.com

“Цікавий факт. Власник приміщення Максим перед тим, як його залишити замалював ікону, щоб не було її видно, а вона все одно проявилася під впливом погоди, дощів”, – йдеться у дописі.

У Полтаві ікона Божої Матері проявилася на стіні будівлі.

Відео дня

У Полтаві ікона Божої Матері проявилася на стіні будівлі.

Своєю чергою місцеві ЗМІ повідомили, що представники компанії-підрядника “Стандарт Буд” вирішили зберегти святий образ. Зокрема, ікону планують відділити від стіни та поєднати з майбутнім житловим комплексом.

“Таке рішення прийнято з огляду на те, що власники компанії є християнами, тому руйнація Святого образу була б гріхом і не віщувала у майбутньому нічого хорошого для будинків на цьому місці”, – зазначили у виданні.