У Міноборони Азербайджану зажадали від РФ вивести війська з території країни: немає ніякого Нагірного Карабаху

Міністерство оборони Азербайджанської Республіки закликало Міноборони Російської Федерації забезпечити повне виведення залишків вірменської армії та незаконних вірменських збройних формувань з територій Азербайджану.

Також зажадали не представляти у спотвореній формі рух збройних сил держави у межах своїх територій та не використовувати вираз “Нагірний Карабах”, правильно вказуючи назву територій країни. Пише news.obozrevatel.com

Так у відомстві відреагували на звинувачення російського Міноборони про захід Азербайджану в “зону відповідальності російського миротворчого контингенту” та у завданні 4 ударів із безпілотників “Байрактар” по підрозділах невизнаної “республіки”.

У Міноборони Азербайджану наголосили, що на території держави немає адміністративно-територіальної одиниці під назвою “Нагірний Карабах”. Назва села, згаданого у заяві, не Фурух, а Фаррух.

“Міністерство оборони заявляє, що Азербайджан прихильний до тристоронньої заяви від 10 листопада 2020 року і не порушував її положень. З жалем наголошуємо, що відповідно до пункту 4 цієї заяви досі не виконано повне виведення залишків вірменської армії та незаконних вірменських збройних формувань з території Азербайджану”, – наголосили дипломати, додавши, що порушує положення заяви Вірменія, а не Азербайджан.