У Кривому Розі мажор назвав захисників України “гарматним м’ясом” та побажав їм смерті. Фото і відео

У Кривому Розі мажор назвав захисників України “гарматним м’ясом” і побажав їм смерті. Особу “героя” вже встановлено.

Ним виявився 22-річний Захар Палантін. Відео, на якому він хизувався, що пишається тим, що не допомагає українському війську ні грошима, ні гуманітаркою, виклав громадський та політичний діяч з Кривого Рогу Микола Колесник.

“Чувак, ти попав. Навіть манікюр не допоможе. І це карна справа як мінімум. Захаре, хлопчик, як у тебе справи?” – підписав відео Колесник.

На відео 22-річний уродженець Кривого Рогу називає українських захисників “гарматним м’ясом”, усіляко їх принижує і бажає їм смерті.

“Прийдуть орки – буду жити під ними спокійно. Мені пої*ати. І не треба мені розповідати про патріотизм ваш”, – каже він на відео.

Я видно з двохвилинного потоку свідомості та прокльонів на адресу захисників України, істоті на відео не сподобалось, що його зупинили на в’їзді у місто і попросили показати вміст багажника – чим “зіпсували настрій”.

Також Захара Палантіна обурило, що військові, яких він називає “тваринами”, “мавпами” і багатьма іншими словами, “торкнулися машини” і “ледь не поцарапали її автоматом”.

Згодом інформацію про справжнє ім’я негідника підтвердив його родич Володимир Палатін. Він зазначив, що того дійсно звуть Захаром Палатіним, він не мажор, але є зрадником України.

Володимир також побажав небайдужим мешканцям міста “вдалого полювання”.

Наразі відомо, що Захар Палатін користується номером телефона +38 097 480 16 61. Українців закликають телефонувати і писати йому та передавати палкі привіти.

Також у мережі з’явилися державні номери авто, на якому пересувається зрадник, а також адресу його проживання. Тож є всі шанси, що з нього таки зіб’ють необгрунтовану пиху та пояснять, завдяки кому його досі не вбили російські окупанти, на яких він так чекає.

І він сам

news.obozrevatel.com