У Дубаї музиканти відмовилися виступати з Валерією, Захаровою та Репіним через пропутінську позицію росіян

Пропутінська російська співачка Валерія заявила, що їй та артистам Світлані Захаровій і Вадиму Репіну не дозволили виступити на Дрезденському оперному балі в Дубаї, як було узгоджено раніше.

Відмову учасникам аргументували тим, що музиканти не хочуть стояти на одній сцені з росіянами, які підримують диктаторський режим Путіна.  obozrevatel.com 

Проте пропагандистка не засмутилася, що її бойкотують відомі зірки і заявила, що “і це переживе”. Відповідний коментар пролунав в інтерв’ю AIF  

“У мене скасувався один виступ за кордоном – у Дубаї планувався Дрезденський оперний бал. Музиканти Дрезденського оркестру не захотіли виходити на одну сцену з російськими артистами”, – повідомила співачка.

На проукраїнську позицію відомих діячів мистецтва артистка відповіла: “Але нічого страшного, переживемо і це”. З її слів, проблеми в бойкотуванні російські артисти не бачать, адже на них одразу посипалися альтернативні пропозиції.

“Виступ в ОАЕ скасувався, натомість виникли інші пропозиції. Днями виступала у Ханти-Мансійську на закритті зимових ігор паралімпійців “Ми разом. Спорт”. Дуже тепло там зустрічали”, – поділилася російська виконавиця.

Також вона заявила, що не має бажання виїжджати за кордон, адже там “процвітає русофобія”, тому артистка не страждає через скасовані рейси та санкції.