Це змінить все! Переломний момент: армія Путіна втратила перевагу

Словаччина озброїла Україну системами ППО “С-300”, які захистять небо від російської авіації та ракетних ударів. Росія позбавляється єдиної переваги у великій війні проти України.

Інформацію у Twitter підтвердив 8 квітня глава уряду Словаччини Едвард Хегер.

“Словаччина представила Україні системи ППО “С-300″. Український народ захищає не лише свій суверенітет, а й нас. Наш обов’язок – допомогти”, – написав словацький міністр. Скільки комплексів було передано, доки не повідомляється.

С-300 “Фаворит” – зенітно-ракетний комплекс, основне завдання якого – знищення повітряних цілей на території від 75 до 200 км. Вона здатна вражати як балістичні цілі, і аеродинамічні. Один комплекс може супроводжувати до 6 цілей, наводячи на них одразу 12 ракет.

Чому це важливо?

Представник Офісу президента України Олексій Арестович повідомив про постачання в Україну Заходом озброєння, завдяки якому “все зміниться”.

Він анонсував швидку перемогу України. Ймовірно, йшлося саме про “С-300”. Влада України останній місяць наполегливо закликала союзників на Заході забезпечити Україну зброєю, яка б дозволила закрити небо від бойової авіації РФ і ударів російських ракет.

На землі українська армія виявилася сильнішою та професійною за російську, проте в небі в окупанта була перевага. Тепер Росія її втратила.

Примітно, але важливість цієї передачі визнають і самі окупанти.

Наступ ЗС РФ захлинувся, після передачі Україні С-300 поразки не уникнути

Про це в Telegram написав 18 березня диверсант, офіцер ФСБ РФ Ігор Стрєлков (Гіркін), який допомагав Кремлю в окупації українських Криму та Донбасу.

Щобільше на подію відреагував і Командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Микола Олещук:

Хочу подякувати Уряду Словаччини 🇸🇰 та союзникам за передачу Україні 🇺🇦 зенітного ракетного комплексу С-300, який уже найближчим часом стане на озброєння Повітряних Сил Збройних Сил України.

Звичайно, для ефективної оборони повітряного простору України, знищення ракет і авіатехніки російських окупантів цього вкрай замало. Але відзначу, що це лише перший крок наших партнерів, щодо надання Україні потужного зенітного ракетного озброєння для захисту українського неба.

Сподіваємося, що в подальшому Повітряні Сили отримають більше комплексів середнього та великого радіусу дії, і не лише радянського виробництва, аби захистити мир в Україні, аби швидко та ефективно знищувати ворога у повітрі, написав він.

Варто зазначити, що До Києва відправили найбільший пакет американської військової допомоги на $800 млн.

Як розповіла посол України в США Оксана Маркарова, частина допомоги, яку США надали Україні, вже перетнула кордон. Вона запевняла, що це не остання допомога, яку отримує Київ від США. У той же час дипломат не розкривала подробиць, які “не повинен знати наш ворог”.

Після цієї інформації, глава МЗС росії Сергій Лавров заявив, що РФ не допустить передачі Україні з інших країн систем ППО “С-300” для захисту від російських авіаударів, а також іншого озброєння. Він загрожує знищувати подібні конвої.

Однак і Білий дім підтвердив плани щодо озброєння України системами ППО, зокрема, зенітно-ракетними комплексами (ЗРК) “С-300”. Це дозволить захистити українське небо від російських ракет та бойової авіації.

korupciya.com