“Треба буде, і до Львова дійдемо”: Медведєв вкотре пригрозив ядерним апокаліпсисом і поскаржився, що Росія вперше за 150 років втратила союзників

Медведєв також назвав “вигаданими” кордони між Росією та Україною, яка “через геополітичні причини” виявилася окремою державою. Росія, за його словами, надто довго мирилася з цим.

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв вкотре похвалився величчю ядерної армії Росії. Він пригрозив ядерним апокаліпсисом, а також заявив, що армія РФ може “дійти до Львова” з легкістю, інформує UAINFO.org з посиланням на Оbozrevatel.

Російський політик назвав Байдена “напівбожевільним дідом” і звинуватив його в починанні війни. Дмитро Медведєв зазначив, що загроза ядерного конфлікту, на його думку, не минула, а навпаки зросла.

“Кожен день поставок іноземної зброї в Україну зрештою наближає ядерний апокаліпсис. Вершники апокаліпсиса в дорозі”, – заявив він.

Як зауважив заступник голови Ради безпеки Росії, РФ нібито зацікавлена у вирішенні “конфлікту” мирним шляхом.

“Напівбожевільний дід Байден робить все, щоб якнайшвидше проштовхнути цю допомогу і все інше, тому що республіканці не дозволяють. Конфлікт з Україною – це тема Джозефа Байдена, який вляпався в цю справу по самі вуха. Для нього це рана, яка помножена на деменцію”, – додав він.

Крім того, Медведєв не упустив можливості похвалитися і “величчю ядерної армії РФ”.

“Потрібно домогтися всіх цілей захисту територій Російської Федерації, тобто викинути всіх іноземців, які тут знаходяться, у широкому сенсі цього слова. Потрібно створити санітарну смугу, яка не дозволить обстрілювати або застосовувати будь-які інші види зброї, яка працює на середніх і коротких дистанціях. А якщо цього виявиться недостатньо, то приймати якісь інші рішення. Тут не можна виключати нічого – якщо до Києва потрібно йти, то дійдемо до Києва, а якщо до Львова – дійдемо до Львова, щоб винищити цю заразу”, – зазначив Медведєв.

Водночас Медведєв дійшов висновку, що Росія опинилася в абсолютній ізоляції та без союзників після того, як розв’язала війну в Україні.

“Ми в унікальній ситуації. Я навіть не знаю, з чим порівняти її — можливо, Радянський Союз у 1920–1930-ті роки. Тому що потім з’явився Варшавський договір. Коли був царський режим, імперія, у нас були союзники, вони змінювалися – Німеччина, Франція, неважливо, то Антанта, то не Антанта, – але ми не були одні. А ось зараз вперше, ну принаймні років за 150, ми наодинці”, – сказав колишній російський президент.

Медведєв також назвав “вигаданими” кордони між Росією та Україною, яка “через геополітичні причини” виявилася окремою державою. Росія, за його словами, надто довго мирилася з цим.

“Ці території були населені споконвічно російським населенням і завжди були у складі Росії у вузькому значенні цього слова – Великої Росії, а не Малої Росії”, – зазначив Медведєва.