Термінова зустріч! Зеленський запевнив українців: ЄС підтвердило! Зброя для ЗСУ

Президент України Володимир Зеленський завтра проведе зустріч із керівництвом Європейського союзу.

«Завтра…десь упродовж дня президент України зустрінеться з Урсулою фон дер Ляєн», – сказав прессекретар президента Сергій Никифоров в ефірі телемарафону. korupciya.com

За його словаами, пріоритетом в обговоренні для України буде озброєння.

«Ми вже не кажемо: летальна чи нелетальна. Ми кажемо: важка зброя. Лише така може переломити перебіг війни», – сказав він.

Щодо зустрічі Зеленського із головою європейської дипломатії Жозепом Боррелем Никифоров не уточнив.

Речник Єврокомісії днями заявив, що до Києва цього тижня приїдуть президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та верховний представник ЄС із закордонних справ Жозеп Боррель.

«Президентка фон дер Ляєн і високий представник Жозеп Боррель цього тижня поїдуть до Києва на зустріч із президентом Зеленським напередодні заходу StandUpForUkraine, який відбудеться у Варшаві у суботу», – написав він у твітері 5 квітня.

Точну дату речник не навів. Минулого тижня до Києва приїжджала президента Європейського парламенту Роберта Мецола. Вона зустрілася з представниками влади України, зокрема з президентом Володимиром Зеленським, і виступила у Верховній Раді.

«Візит президентки Європарламенту Роберти Мецоли – важливий крок підтримки нашої держави та всіх наших людей. Вдячний, що ви на боці світла й добра щодо України. Ми дуже цінуємо це», – повідомив президент у фейсбуці 1 квітня і виклав фрагмент зустрічі з Робертою Мецолою.

Президентка Європейського парламенту раніше в українському парламенті заявила, що Європейський союз визнає європейські амбіції України та її прагнення бути країною-кандидатом для вступу до ЄС.

«Європейський союз визнає європейські амбіції України та прагнення бути країною-кандидатом для вступу до ЄС. І я стою тут перед вами усіма для того, щоби ви могли покладатися на мене, щоби ви могли покладатися на Європейський парламент у підтримці вашої країни для досягнення цієї мети. Ми не підведемо вас. Ми знаємо, що ви це зробите», – сказала Мецола.

Вона наполягла на подальших санкціях проти РФ і пообіцяла допомогу в післявоєнній відбудові українських міст.