Танками їхали прямо по могилах: під Маріуполем російські окупанти зруйнували кладовище. Фото

Російські військові осквернили та знищили могили людей, похованих на Старокримському цвинтарі. Щодня окупанти проїжджали цією територією, щоб зайняти зручні позиції та обстрілювати житлові масиви Маріуполя.

Про це мешканці селища Старий Крим розповіли журналістам видання “0629”. За їхніми словами, приблизно 10-12 березня солдати країни-агресора захопили селище Старий Крим – жили у дачних будинках біля цвинтаря.

“Кожного ранку вони виїжджали, ставали на свої позиції і починали розстрілювати багатоповерхівки на Західному мікрорайоні. Але щоб проїхати на зручні позиції, танки перли прямо через кладовище. Немов і не було його зовсім. Це таких жах! Вони просто їхали і давили хрести і пам’ятники. Звісно, після загибелі стількох людей це вже не так важливо. Але це ж святотатство!”, – сказав мешканець дачного товариства.

Старокримське кладовище

Старокримське кладовище

Зазначимо, це не вперше, коли окупанти опоганюють могили українців. Так, у місті Тростянець Сумської області, яке майже місяць перебувало під контролем російських військових, загарбники замінували місцевий цвинтар.