“Сценка у бункері?”: На відео з Путіним на великодньому богослужінні помітили дивне (відео)

У мережі вказали на нестиковки на відео з великоднього богослужіння, у якому взяв участь президент Російської Федерації Володимир Путін. Дивні моменти, які помітили користувачі, неможливо пояснити нічим, окрім монтажу, передають Патріоти України.

Люди дійшли висновку, що Путін побоявся прийти до церкви, і його на відео просто “домонтували”. Аргументи на користь цієї версії перерахували на Telegram-каналі “Інформатор Україна”.

“У Великодню ніч щось недобре із Путіним відбувалося на відео з Церкви”, – пишуть автори каналу, публікуючи фрагмент трансляції богослужіння, показаний на пропагандистському каналі “RT російською”.Вони помітили, що на 35 секунді відео камера показує Путіна на тлі червоного полотна на стіні біля намальованої корони.Але рівно за 4 секунди (00:39), коли кадр змінюється – ніякого Путіна там, де він має стояти – вже немає.

Ще за кілька десятків секунд президент РФ знову “матеріалізується” поруч із мером Москви Сергієм Собяніним. Це можна побачити на 01:12″Також його показують стоячи поруч із Cобяніним, на гарній відстані, щоб підкласти два відео. Знову сценка в бункері?” – дивуються автори каналу “Інформатор Україна”.