“Россия закончилась. Это мое мнение. Знаете, как курице голову отрубили, а она еще бегает по двору. Вот Россия – та же курица”, – Гордон

Після масштабного вторгнення в Україну Росія схожа на курку із відрубаною головою. Про це засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон заявив 10 квітня в ефірі YouTube-каналу “Навальный LIVE”,який веде команда Олексія Навального – опозиційного російського політика, котрий перебуває у в’язниці, передають Патріоти України.

“Я вважаю, що Росія закінчилася. Це моя думка. Знаєте, як курці голову відрубали, а вона ще бігає подвір’ям. От Росія – та сама курка: голова відрубана, а вона ще метушиться. Метушитися вже не треба. Уже все скінчено, весь цивілізований світ став проти Росії, яка брязкає зброєю, яка йде в інші країни для того, щоб їх завойовувати, а фактично – вбивати мирне населення, ґвалтувати маленьких дівчаток і мародерствувати в будинках, які вони захопили. І передавати у свої обідрані й обдерті селища пральні машини та плазмові телевізори”, – сказав Гордон.

Він назвав російську армію “обличчям Росії”. “Це страшна країна, огидна країна, яка показала всьому світу своє огидне обличчя”, – вважає Гордон. За його словами, “весь світ побачив це звіряче обличчя і весь цивілізований світ сказав: “Або вони нас, або ми їх”.