Росіяни дали пораду, як поводитися за кордоном: не зізнавайтеся, що ви з Росії, бо отримаєте по морді(ВІДЕО)

Пара росіян, що зараз перебуває за межами своєї Батьківщини, поділилися порадами з співвітчизниками, які планують виїхати за кордон. Громадяни країни-окупанта порадили публічно осуджувати криваву політику Путіна, запастися українською символікою та ні при яких обставинах не зізнаватися, що вони росіяни.

Зі слів авторів ролику, за це можна отримати “по морді”. З відео можна ознайомитися на YouTube “Вєсті” (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

З короткого відрізку зрозуміло, що пара вже озброїлася “амуніцією для виживання росіян за кордоном” – плакатами “No War”, а також одягом кольору пшениці та неба чи з проукраїнськими лозунгами.

“Не зізнавайтеся, що ви росіяни. Так, це капець соромно звучить, але краще не зізнаватися ніж отримати по морді”, – сказала дівчина в жовто-блакитному вбранні.

Вона порекомендувала співвітчизникам збрехати, що вони родом з Прибалтійських країн і доводити, що там панує російська мова з часів Радянського Союзу.

“Купіть футболку з українським прапором, носіть у якості оберегу. Звісно, засуджуйте дії Путіна. Тобто відкрито кажіть, що ви проти того, що зараз відбувається”, – додала громадянка країни-агресора.

Росіянам соромно за те, звідки вони родом

Ймовірно, зараз пара перебуває в Сполучених Шатах Америки. Таким висновок можна зробити, виходячи з предметів, які оточують фігурантів відео, зокрема прапор, назва країни та назву патріотичної американської пісні “God Bless America”.

В кінці ролика дівчина, спутник якої сидів в кофті з написом Stand with Ukraine, наголосила, що вони не будуть зізнаватися в тому, що росіяни.