Росія планує наступальні дії на лютий, можливо вже наступного тижня – військовий експерт

Росія збирається піти у новий великий наступ на Україну у лютому. Можливо, це станеться вже наступного тижня. Про це розповів член-кореспондент Британського королівського інституту оборонних та безпекових досліджень (RUSI) Олександр Данилюк, передають Патріоти України.

“Росіяни однозначно запланували наступальні дії на лютий. Можливо, навіть на наступному тижні це почнеться. Якщо не почнеться, то це винятково через те, що у росіян є проблеми з плануванням і виконанням”, – сказав Данилюк.

Утім, зазначає експерт, що якість підготовки цих підрозділів армії РФ буде гіршою, аніж тих, котрі вторгнулися в Україну 24 лютого 2022 року. “Водночас треба розуміти, що нам тоді дуже пощастило, що ці маршові колони, які абсолютно не готувалися до військового опору, були легкою здобиччю для Збройних сил. Такої ситуації вже не буде. Буде нормальна логістика та багато чого іншого. Найголовніше – буде кількісна перевага, якої в минулому році не було”, – додав Данилюк.

Він також попередив, що розраховувати на військову допомогу, анонсовану на саміті “Рамштайн” в кінці січня, не варто. Вона навряд чи встигне найдіти до України до цих прийдешніх вирішальних кількох місяців.

Джерело: Радіо НВ