“Росія буде в паніці, війну буде виграно”: у Міноборони анонсували масштабні наслідки контрнаступу ЗСУ

У Міноборони анонсували масштабні наслідки контрнаступу Збройних сил України. Там заявили, що Росія буде в паніці, бо війну буде виграно.

Про це заявив заступник міністра оборони Володимир Гаврилов, повідомляє The Іndependent. Він навмисно не розкрив терміни контрнаступу, який очікується найближчим часом, коли весняні дощі зміняться сприятливішими погодними умовами. war.obozrevatel.com

“Успіх України в її довгоочікуваному контрнаступі проти Росії може означати повний крах Збройних сил РФ або навіть російської економіки. Це станеться дуже скоро. Наступ розкриє правду про жорстко контрольовану російську пропаганду щодо військових дій і призведе до розплати серед простих росіян. Ми почнемо наш контрнаступ і, коли це станеться, Росія буде в паніці. Ви побачите багато паніки. Вони досі не розуміють, що їхня пропаганда демонструє хибну картину того, що насправді відбувається на місцях. Цю війну буде виграно на землі, а не на екранах телевізорів, не в Інтернеті”, – сказав Гаврилов.

За його словами, Росія втратила 200 000 людей за час війни в Україні, але Кремль сховав справжні масштаби російських втрат від свого народу. А коли Україна почне відвойовувати територію, і ці втрати ще більше зростуть.

“Не можна обманювати свій народ багато років… особливо якщо вони починають бачити різницю на місцях, вони починають бачити вбитих і поранених, вони бачать сім’ї, які втратили своїх чоловіків. Ви не можете приховати смерть вашого сина, вашого чоловіка або вашого брата. Москва постраждає від наслідків цього”, – додав Гаврилов

Він зазначив, що утримання солодобувного міста Бахмут у Донецькій області відіграло ключову роль у підготовці України до контрнаступу, дозволяючи оборонним силам диктувати умови на лінії фронту та виснажувати основні військові ресурси Росії.

“Ситуація там залишила настрої серед російських офіцерів на дуже низькому рівні. Зберігши плацдарм у фортеці Бахмут, Україна продемонструвала той факт, що російська військова машина не тієї якості, яку ми бачили рік тому, коли Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну та ввела танки у першу хвиля. Це означає, що вони неминуче закінчуються катастрофою – рано чи пізно”, – сказав заступник міністра.

За його словами, Бахмут продемонстрував не лише Україні, а й ворогові, що для Росії немає військового рішення у цій війні. Західні союзники України та комерційні збройові компанії неохоче постачали країну на ранніх етапах війни без повної передоплати, вважаючи, що Україна не протримається досить довго, щоб зробити оплату на виплат.

“Ми продемонстрували іншим нашу мужність, що ми надійні, серйозні та готові захищати нашу країну всіма засобами. Нам потрібно щось складніше, ніж наземна ППО, здатне завдавати ударів з великої дальності, щоб збивати російські літаки на відстані понад 100 км – просто для захисту наших людей. Ось чому ми просимо наших партнерів надати сучасні винищувачі, такі як F16 або аналогічні і ми наполягаємо на тому, щоб вони були відправлені нам якнайшвидше, тому що йдеться про порятунок життів мирних жителів. за технологічну перевагу та перевагу”, – додав Гаврилов.

Він припустив, що 2023 може стати роком Перемоги.