Російська ведуча Лазарєва закликала зрівняти Росію із землею. Відео

Відома російська актриса та телеведуча Тетяна Лазарєва дала інтерв’ю, в якому заявила, що російське суспільство несе велику відповідальність за те, що відбувається на українській території. Знаменитість додала, що всю Росію варто було б зрівняти із землею та побудувати нову країну.

Відповідне інтерв’ю було опубліковано на YouTube-каналі “Продовження слідує”. Актриса також спробувала пояснити, чому росіяни не йдуть проти системи Путіна, навівши приклад сімейних стосунків (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Коротка відповідь – велику. Суспільство складається з людей. Все суспільство і всю Росію зрівняти із землею і побудувати нову країну. Яку конкретно відповідальність несе кожна людина – відповідальність за себе і сім’ю” – сказала Тетяна Лазарєва.

Актриса провела ланцюжок, якщо людина хоче, щоб її дитина ходила в хорошу школу, а дружина була забезпечена, то вона, на думку Лазарєвої, не може піти проти системи, бо в неї відберуть усе.

“От і весь вибір. Ті, для кого вибір моральний, вони обирають це (мається на увазі йти проти системи, – Ред.). Та їхні діти навчатимуться у звичайних школах, але при цьому вони розмовлятимуть і пояснюватимуть. А інші просто брехатимуть дітям. Діти всі чудово відчувають, і коли ти починаєш брехати, у дитини, умовно, порушується психіка”, – зазначила Лазарєва.

Знаменитість підсумувала, що Росія має “велику відповідальність” за те, що відбувається в Україні.

“Це рішення у кожного в голові. А коли голова забита пропагандою роками, то ти так і живеш, твій мозок так працює, і ти не бачиш нічого іншого, захищаєш і дітям говориш про те, що все нормально”, “ми українців захищаємо від нацистів” і віриш при цьому”, – підсумувала Тетяна Лазарєва.