Раптово помер скандальний російський актор, який хотів воювати проти українців: що про нього відомо

У віці 64 років помер скандальний російський актор, заслужений артист рф Олександр Тютрюмов, який підтримував війну проти України і навіть хотів взяти в ній участь.

Тютрюмов знявся більш ніж у 40 фільмах та серіалах, серед яких “Вулиці розбитих ліхтарів”, “Вбивча сила”, “Агент національної безпеки”, “Особливості національної політики”, “Майстер і Маргарита”, “Єралаш”, “Обережно, Задов!”, “Іронія долі. Продовження”.today.politeka.net

Декілька місяців тому актор-рашист дав інтерв’ю, в якому заявив про свою готовність вирушити на військову службу. Він уточнив, що розуміє і схвалює війну рф проти України, але за віком не підходить для служби.

«Але з радістю готовий піти служити на Донбас, якби мене взяли. Нині нам у Росії треба триматися всім разом. Недаремно завжди говорили: кожну гілочку окремо легко переламати, але якщо це буде пучок чи віник, то ніхто його не зломить», — говорив тоді Тютрюмов.

Як повідомила дочка актора, напередодні йому стало погано, він відчув нездужання і був госпіталізований. Уранці 7 травня його не стало.

Раніше у віці 59 років помер актор Вадим Волков, який теж знімався в «Агенті національної безпеки» та «Вулицях розбитих ліхтарів».