“Путін уже програв цю війну”: Кваснєвський заявив, що Росії не вдасться перемогти Україну

Президент Польщі 1995–2005 років Олександр Кваснєвський заявив, що глава РФ Путін уже програв війну проти України. Політик наголосив, що плани агресора знищити український народ провалилися.

Також він додав, що істотну роль у війні відіграв героїчний супротив українського народу. Про це Кваснєвський розповів у ефірінаціонального телемарафону.

За словами польського політика, Путін керується лише єдиною ідеєю – знищити українців як народ.

“Я думав, що все ж таки Путін не піде так далеко, що буде у нього якийсь прагматизм. Але тепер видно, що жодного прагматизму немає, є ця страшна ідея захопити Україну, знищити українців як народ”, – сказав Кваснєвський.

При цьому героїчна боротьба українців із російськими окупантами зламала всі плани Путіна. Крім того, РФ нажила ворогів у всьому світі.

“Слава Богу, що українці так героїчно борються, що він не може перемогти у цій війні. Він уже у цій війні не переможе. Росія як країна втрачає в очах усього світу. Тепер усі розуміють, що є Україна, що це за країна, які люди. Думаю, що президент Зеленський тепер найпопулярніший політик у світі”, – зазначив політик.

Кваснєвський наголосив, що вже зараз можна говорити про програш Путіна у цій війні. За його словами, лідер країни-агресора живе у світі ілюзій і не розуміє, що перемогти Україну тепер нереально.

Він живе в нереальному світі. Він не розуміє, що відбувається. Він не розуміє, що українці – це народ, який має свою ідентифікацію, який має свою мову, культуру, традиції, який готовий боротися за все це. Він не розуміє, що це війна проти сильного, гордого народу, народу України. Він не може перемогти Україну. Він навіть може захопити частини території, але країну та український народ він не переможе. Він цю війну абсолютно вже програв”, – сказав Кваснєвський.