Путін перейшов межу! НАТО не знає, як будувати відносини з РФ – розрив?

На тлі війни в Україні серед країн-членів НАТО немає єдиної думки з приводу подальшого вибудовування відносин з Росією.

Країни НАТО розходяться в думках щодо того, як діяти під час наступної фази війни РФ проти України, повідомляє видання The New York Times (NYT). Повідомляє korupciya.com

Як розповіли джерела видання, Польща і країни Балтії хочуть повного розриву з Москвою, а також докласти зусиль, “які поставлять Росію на коліна”.

Ці країни пояснюють своє бажання тим, що дії РФ становлять загрозу європейській безпеці. Однак, за даними NYT, Франція, Німеччина і Туреччина хочуть підтримувати контакт з президентом РФ Володимиром Путіним, незважаючи на звинувачення у військових злочинах, скоєних його військами.

Міністри закордонних справ країн НАТО, які збиралися на цьому тижні, щоб обговорити, як допомогти Україні у веденні війни, згодні в одному важливому моменті: війна далека від завершення і жахає злочинами, які вчинили російські військові в містах під Києвом.

Нагадаємо, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг раніше заявив, що Москва не відмовляється від своїх амбіцій в Україні.

“Ми бачимо значний відхід військ від Києва… І вони перемикають свою увагу на схід”, – сказав генсек.

На думку офіційних осіб, на це піде кілька тижнів, оскільки російські війська повернуться в Білорусь для поповнення запасів і реорганізації, а потім повинні будуть направити свою техніку через територію Росії в східну Україну.

“У найближчі тижні ми очікуємо подальшого наступу Росії на сході і півдні України, щоб спробувати захопити весь Донбас і створити сухопутний міст в окупований Крим”, – сказав Столтенберг. “Це вирішальний етап війни”, – вважає він.

Нагадаємо, нещодавно в Росії назвали “умови” для припинення війни в Україні. Щоб російські окупанти припинили руйнувати українські міста та села, знищувати інфраструктуру, катувати та вбивати мирних українців – Україна має капітулювати.

У РФ заявили, що Зеленський мусить погодитися на висунуті Кремлем умови на переговорах. Про це заявив речник президента РФ володимира путіна дмитро пєсков.

“Росія зацікавлена в тому, щоб Зеленський погодився на висунуті на переговорах умови, через них хочемо покласти край військовій операції”, – завив пєсков.