Путін може ліkвідувати Лукашенка, він стає для нього великою проблемою, – військовий експерт

Президент країни-агресора Росії Володимир Путін може ухвалити рішення ліквідувати Олександра Лукашенка, щоби керувати Білоруссю. Таку думку озвучив в інтерв’ю ТСН військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов, передають Патріоти України.

За його словами, Білорусь – по суті, сьогодні є маріонеткою Російської Федерації, фактично вона – вже складова РФ.

Військовий експерт пояснив, чому Лукашенко “петляє, як заєць”, і не хоче відкрито воювати проти України. Справа в тому, що на сьогоднішній день від нього потрібно лише політичне рішення на віддачу наказу збройним силам Білорусі.

“Далі починає працювати механізм військового управління єдиної союзної держави, який вони відпрацювали під час навчань Союзна рішучість, які відбулися перед вторгненням в Україну. Фактично Лукашенко стає проблемою для Путіна для управління військами, зокрема і білоруськими. Тому його потрібно ліквідувати. Ліквідувавши Лукашенка, Білорусь автоматично опиниться у складі союзної держави”, – підкреслив експерт.

Жданов вважає, що зустріч Путіна і Лукашенка 12 квітня має на меті змусити Білорусь відкрито вступити у війну проти України.

“Це серйозна загроза з боку Білорусі. І це стало б великою проблемою для України, якби білоруська армія зважилася завдати удару по великих містах у напрямку Луцьк і Львів”, – сказав військовий експерт.