Прямо на Донбасі! Колосальні втрати противника – армії розбиті: ЗСУ не залишили шансу. Переможемо!

Російські військові та місцеві колаборанти продовжують масово затримувати для мобілізації чоловіків на підконтрольних їм територіях Донбасу. Мобілізованих змушують брати участь у війні. Без підготовки та належного матеріального забезпечення.

За даними джерел 24 каналу у розвідці, росіяни майже не ведуть облік втрат навіть серед підрозділів “контрактників” ОРДЛО. Немає у них точної статистики щодо загиблих мобілізованих. Пише korupciya.com

Лише дуже умовну цифру кількості двохсотих серед мобілізованих мають медичні заклади на непідконтрольній Україні території Донеччини та Луганщини.

Як стверджують у розвідці, з кожним днем російського наступу на укріплені позиції ЗСУ на Донбасі підрозділи збройних сил окупантів зазнають значних втрат. Але вони зовсім неспівставні з кількістю загиблих та поранених серед мобілізованих в ОРДЛО чоловіків.

Підрозділи з немотивованих та геть не готових до війни мобілізованих закидають у найбільш гарячі точки. Через таку тактику закидання “м’ясом” станом на 12 квітня у лікарнях Донеччини та Луганщини перебувають понад 11 тисяч поранених. При цьому йдеться лише про мобілізованих, без урахування втрат росіян.

Так, так званій “ДНР” медики намагаються врятувати життя та здоров’я майже 6500 осіб. У “ЛНР” поранених дещо менше через не настільки велику лінію фронту – 3700 осіб.

Медики також констатували смерть 1450 мобілізованих у Донецькій області та 780 осіб у Луганській.

Реальні ж цифри втрат можуть бути набагато більшими, оскільки до статистики потрапили лише ті загиблі, тіла яких витягли з поля бою.

По мірі розгортання боїв на Донбасі російські терористи лише збільшують замовлення на постачання гарматного м’яса. Лише у невеличкому Торезі (зараз – Чистякове) загарбники планують мобілізувати ще 1 тисячу чоловіків віком від 18 до 65 років. З урахуванням того, що ще до 2014-го у цьому місті жили 30 з чимось тисяч людей, а окупанти вже забрали на війну майже всіх, подібні цифри означають, що забиратимуть навіть людей з інвалідністю.

Приблизно це ж саме відбувається й в інших містах Донбасу. Бойовики з комендатури та “поліцейські” кидаються на кожного чоловіка, якого лише побачать на вулиці. Після цього його одразу відправляють у місця концентрації мобілізованих.

Більшість з чоловіків, яким не пощастило, намагаються втекти від озброєних зловмисників, але не всім це вдається. Їх б’ють та під загрозою розстрілу саджають до автобусів.

З урахуванням втрат та масштабів примусової мобілізації цілком легко зрозуміти, що вже через кілька місяців на колись квітучому Донбасі взагалі не залишиться чоловіків.

Крім того, вже всім зрозуміло, що Росія не втримає всі території. Навіть якщо війна затягнеться на роки, якщо війська РФ здобудуть якісь проміжні перемоги, життя на Донеччині та Луганщині для всіх сімей буде просто неможливим. Оскільки годували сім’ї здебільшого чоловіки.

Зупинити цю безглузду ситуацію, скоріш за все, зможуть лише масові протести жінок, чиї родини залишаються без взагалі якихось засобів існування. Адже загибель мобілізованих – питання часу, а великих компенсацій від Росії ніхто не дочекається.

«На околицях Маріуполя, що тимчасово контролюються російськими бойовиками, окупанти примусово мобілізують чоловіків. За інформацією мешканців, мобілізованих планують використати як «гарматне м’ясо» у вуличних боях у місті для прикриття ворожої армії та терористів так званої «ДНР», – написала Людмила Денісова у Telegram.

За даними омбудсменки, у Василівці Запорізької області окупанти почали затримувати чоловіків на блокпосту. Розпочався перепис чоловічого населення. Повістки їм поки що не вручають. Ймовірно, що цих чоловіків також змушуватимуть воювати за підрозділи російської армії.

«Примусова мобілізація на захоплених РФ територіях є порушенням статті 51 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни, яка суворо забороняється окупаційній державі змушувати осіб, які перебувають під захистом, тобто тих, хто опиняється під владою сторони конфлікту або окупаційної держави, громадянами яких вони не є, служити в її збройних чи допоміжних силах», – наголосила Людмила Денісова.

Вона звернулась до комісії ООН з розслідування порушень прав людини під час військового вторгнення РФ в Україну та експертної місії ОБСЄ з проханням врахувати ці факти військових злочинів та порушень прав людини з боку РФ в Україні.