“Привид бучі”: Герой України про якого майже ніхто не знає… А марно, в цій історії прекрасно все!

Всі знають про аса пілота-привида в українському небі, на рахунку якого неймовірна кількість збитих літаків, але майже ніхто не знає про привида, який робить свою роботу на землі. А марно, в цій історії все прекрасно і перелякані окупанти і більше півсотні тих, хто вже своє відлякались і відправились до Кобзона на концерт.

Подейкують що людиною-привидом яка полює на рашистів є колишній мисливець, який вирішив не покидати рідне місто. Чоловік щоночі виходить, влаштовуючи холоднокровне полювання на окупантів. Місцеві називають його “Привидом Бучі” і запевняють що перелік його жертв перевали за півсотню.

Про цю неймовірну історію розповіла у Facebook колишня снайперка Нацгвардії, ветеранка АТО Галина Сернівка, передає likeme.pp.ua.

Вона розказала, що “Привид Бучі” наводить на окупантів справжній жах не даючи можливості нігде розслабитись і втратити пильність. Серед них почали ширитись старшні історії про якусь примару, що містичним чином воює проти них.

Насправді “Привид Бучі” – це 70-річний пенсіонер, мисливець із солідним стажем та досягненнями. Однак якого не взяли до місцевої ТРО.

Чоловік на всі відкладені кошти затарився патронами до своєї гвинтівки і пішов творити власну історію боротьби з окупантами, перетворивши їхнє життя на справжній жах.

“Після його вилазок рашисти недораховуються 1-3 своїх. На рахунку бучанського мисливця більше 50 ліквідованих орків. А один патрон, до слова, обходиться старенькому у майже 150 гривень. От і рахуйте. Але для русні нічого не шкода, жартує дідусь, окрім Батьківщини”, – написала снайперка.