“Повний абсурд”: банкомат “Привату” випадково “забрав” в українки 9 тисяч

Українка поскаржилася на роботу “ПриватБанку”.

На порталі Мінфіну українка повідомила, що з її картки банкомат зняв 9 тисяч гривень.

“15 березня знімала готівку в розмірі 13000 тис грн вбанкоматі приват банку.
Банкомат довго рахував перед видачею, видав енну кількість грошей на секунду і забрав назад, почав знову перерахунок і в результаті видав тільки 4000 тис грн. З картки зняло 13000 тис грн.
В той же момент подзвонила на гарячу лінію, вони оформили заявку, на яку за 4 дні прийшла відмова! Подзвонила повторно, спілкувалась з оператором, описала всю проблему, зареєстрували повторно заявку, в результаті відмова! “, – написала клієнтка Приватбанку.

ПриватБанк, Приват, банк, банкомат

Також вона додала, що зверталася до співробітників банку багато разів.

“Банк навіть не спромігся надіслати смс повідомлення, все моніторю через додаток! Звернулась повторно до операторів, пояснюю їм в чому справа, нехай переглядають відео з банкомату, на що мені відповіли, що вони залучать дуже детальну перевірку і повідомлять. В регламенті вказувався розгляд протягом того ж дня. Знову ж таки ніякого повідомлення, перетелефонувала знову до них, на що мені оператор відповів, що банкомат видав 13 тисячних кюпюр і вони відмовляють! І це вони називають детальною перевіркою! Ніхто камери не переглянув, оператор сказав, що вони немають доступу до камер, повний абсурд!! “, – бідкається жінка.

У Приватбанку відповіли на скаргу клієнтки:

“Добрий день! Перепрошуємо за незручності. Ми вже перевіряємо інформацію по вашому питанню. У разі необхідності додатково звернемось до вас в приватному повідомленні”, – повідомила прес-служба банку.