Помста за Іловайськ! ЗСУ ліквідувало всіх: після стількох років – перші подробиці!

Збройні сили України усунули все командування 331-го гвардійського повітрянодесантного полку РФ. Саме цей підрозділ відповідальний за підступний удар по ЗСУ в Іловайську.

Інформацією щодо досягнення українських воїнів поділився екс-депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов на своїй сторінці на Facebook. Пише korupciya.com

Внаслідок бойових зіткнень на території України загинув полковник Сергій Сухарєв, який командував 331-м полком. Начальник штабу, підполковник, з офіцерами штабу та командирами рот та батальйонів теж були знищені. Обставини їх усунення Пономарьов розкрив.

Натомість екс-депутат нагадав, що у 2014 році саме 331-й полк завдав віроломного удару в спину українським військам, які виходили з Іловайська через “зелений коридор”. Атакою керував особисто Сухарєв, про що повідомили полковник ЗСУ Анатолій Штефан та блогер Роман Туровець.

Тоді він очолював лише одну батальйонну тактичну групу. А під час повномасштабного вторгнення в Україну Сухарєв уже командував полком і не зміг пережити жодної зустрічі з ЗСУ.

Нагадаємо, Збройні сили України вже ліквідували командира 331-го гвардійського парашутно-десантного Костромського полку Сергія Сухарєва та його заступника Сергія Крилова. У 2014 році підрозділи полку брали участь у війні на сході України, а його командири керували обстрілом колони українських воїнів під Іловайськом у так званому “зеленому коридорі”.

Загибель окупантів, які знову прийшли на українську землю, підтверджують повідомлення у соцмережах.

Зокрема, про ліквідацію командира полку Сергія Сухарєва повідомили на Facebook-сторінці добровольчого батальйону “Донбас”. “Кожен російський військовий злочинець обов‘язково понесе покарання”, – зауважили в дописі, нагадавши, що саме командир костромських десантників віддавав накази розстрілювати українських бійців під Іловайськом.

Підтвердження приходять також із Росії. Авторка одного з таких дописів, в якому згадується про ліквідацію заступника командира полку Сергія Крилова, бідкається, що інформація про загибель десантників 331-го полку надходить мало не щодня. “Так половину полку в цинку привезуть”, – пише вона.

Окрім командирів полку, востаннє ступив на українську землю ще один десантник із Костроми — Лев Овчинников, уродженець села Кільмезь.

Також було підтверджено загибель трьох офіцерів російської окупаційної армії з інших армійських підрозділів.

Українські бійці ліквідували заступника командира батальйону з озброєння 38 окремої мотострілкової бригади майора Руслана Петрухіна (уродженця селища Чкаловське Оренбурзької області), капітана Сергія Вишнякова із 22-ї окремої бригади спеціального призначення ГРУ (Ростовська область) та капітана Івана Афанасьєва, вертолітника 39-го гвардійського винищувального авіаційного полку (село Старий Аманак Самарської області), учасника війни у Сирії.

Наразі ми вже переграли Крути й Іловайськ, переграємо й увесь морок за всі століття переконаний радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.

Наша Батьківщина скидає пута Орди, історичне спотворення давньої ідеї Русі, сотні років тяжкого прокляття.

Ціна не буде легкою. Але перемога змінить усе. Всю долю Європи та світу.

За нами – правда київських князів Стародавньої Русі. За нами – Святослав, Володимир, Богдан.

Ми вже переграли Крути, адже рознесли цього разу під ними елітні московські частини.

Переграємо ми весь цей морок, який на нас наводили століттями. Усе закономірно. Усе – невипадково. Захистимо нашу Неньку – багаторазово поранену й обдурену.

За предків. За куполи Софії. За кручі над Дніпром. За дітей. За онуків та правнуків, яким іти до зірок.

Нам пощастило стати поколінням, яке виправить тисячолітню несправедливість.

Яке відчинить двері у новий світ.

Поставимо крапку в історії Московії.

Підіймемо справжню Україну, написав він на своїй сторінці у фейсбук.