Поки окупант вбuвав мирних українців, дружина вирішила закрутити з другом, розмова з полону: “Салам, братан”(ВІДЕО)

Війна в Україні триває, окупанти потрапляють в полон, де досі стверджують, що “заблукали на навчаннях”. Їх тримають за всіма правилами війни, на відміну від рашистів, українці поводяться з полоненими за міжнародними канонами.

Однак не завжди історії з полоненими однакові, часом трапляються казуси, як, наприклад, цього разу, коли рашист з похиленою головою вирішив задзвонити найріднішій людині — дружині, а вона повідомила йому “радісну новину”. Відео розмістили на телеграм-каналі радника МВС Антона Геращенка.

“Поки російський окупант вбивав українців, його дружина вже знайшла іншого. Про це він дізнався під час телефонної розмови, коли потрапив у полон”, – зазначають у повідомленні.

Під час дзвінка до дружини, полонений російський окупант почув звістку про те, що його дружина “закрутила” з іншим. Рашист, який потрапив у полон дізнався, що жінка зрадила його, та живе з його другом.

Вона похизувалася, що зараз з іншим, а коли полонений запитав де він, той відповів у слухавку: “Салам, братан, як справи?”.

На цій сумній невеселій ноті полонений попросив вимкнути зв’язок з коханою. А не їхав би в Україну вбивати людей, досі мав би молоду та вірну дружину.