“Плачу”: перша леді Зеленська розповіла, що в умовах війни відчуває українська мати

В Україні 15 тисяч новонароджених не знають, що таке світ, і бачать лише бетонну стелю темного підвалу.

Перша леді України Олена Зеленська розповіла, що зараз за умов війни, яку розв’язала Росія на чолі з диктатором Путіним, відчуває українська мати.

Про це вона написала у колонці для британського видання Daily Mail.

“Мене недавно запитали, чи плачу я під час війни? Та плачу. Коли бачу, наприклад, могилу у дворі звичайного житлового комплексу. На ній – саморобна табличка: “Мамо… Син…” і дати життя. Так сусіди ховають загиблих під постійним обстрілом у наших містах – Маріуполі, Бучі, Гостомелі”, – зазначила Зеленська у День матері, який сьогодні святкують у Британії.

Дружина президента згадала, що ще на початку війни зверталася до російської матері: як їм те, що їхні сини вбивають українських дітей?

“Але поки що звідти – мовчання. Залякані чи байдужі? Не хочу навіть уявляти, бо невідомо, що гірше…”, – висловилася вона.

Перша леді зауважила, що з початку війни народилося 15 тисяч українських дітей, які вже не знають, що таке світ. І замість мирного неба, за її словами, вони бачать бетонну стелю темного підвалу.

«Прошу пам’ятати і повторювати цю страшну істину: російські загарбники вбивають українських дітей . вбивають українських дітей — таких, як у них. Нагадайте їм, що мовчання робить їх співучасниками цих смертей”, — підсумувала вона.

tsn.ua