Оля Полякова — про Гагаріну та Лорак: не зірки, а дірки, у яких руки в крові. Відео

Відома українська співачка Оля Полякова для інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”, у якому висловилася про пропагандистку Поліну Гагаріну та Ані Лорак, яка замовчує війну. Знаменитість назвала російських зірок “дірками російського шоу-бізнесу”.

Також Полякова вважає, що тих, хто підтримав війну в Україні, “кривавими вбивцями”. Відповідне відео було опубліковано на YouTube-каналі програми “Зірковий шлях”, що виходить на каналі “Україна” (щоб переглянути відео, доскрольте сторінку до кінця).

“Нічого, ніхто з цих прекрасних “друзів” не написав мені після початку війни. Ніхто не запитав як ти, як твої діти чи в безпеці ми. Тому я не стала теж нікому писати і дзвонити, переконувати. Всі ті люди знають, що відбувається. Бог їм суддя”, – сказала Оля Полякова.

Зокрема, артистка згадала співачку Поліну Гагаріну, яка виступила 18 березня на концерті у “Лужниках”, присвяченому роковинам російської окупації Криму.

“Я вважаю, це не зірки, а дірки російського шоу-бізнесу. Усі, хто прийняли той бік. Це криваві вбивці, у них руки в крові – такі, як Гагаріна. Я взагалі не розумію – чи вони взяли її дітей у заручники та під час виступу на цьому стадіоні хотіли відрізати їм ручки та ніжки, тому що я ніяк не можу виправдати те, що вона зробила. Така талановита людина поставила свій талант на вівтар зла”, – сказала Полякова.

Проте українська співачка написала особисте повідомлення Поліні Гагаріній: “Спочивай зі світом, колись талановита співачка”.

“Вона для мене померла”, – висловилася Полякова про Гагаріну.

Також артистка прокоментувала російських зірок українського походження, які говорять про те, що вони за мир, аполітичні чи не можуть визначитися, за кого вони. Полякова не називаючи імен, дала зрозуміти, що йдеться, про співачок Ані Лорак та Регіну Тодоренко.

“Ті, хто мовчать – всі ці “голуби світу” та “дерева кохання” – хочу сказати, що сьогодні немає півтонів. Сьогодні є чорне та біле. Сьогодні ти повинен сказати, за кого ти. Не можна бути сьогодні просто непричетним, просто за мир , просто аполітичним. І писати в Instagram: “Ми за мир”. Це херня. Це нічого не дає людям.

Сьогодні на людей, які мають мільйони підписників, дивляться люди. Мовчати про війну, про те, що у сусідній країні гинуть люди, у них це нормально. Гардероб приміряти, тусуватися із друзями. Але це є ненормально. Це така тупість, негуманність – мовчати”, – наголосила Полякова.