Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році: ЗМІ розшифрували “послання” провидця про війну України та Росії

Відомий французький провидець Нострадамус передбачав велику війну в Європі в 2022 році, але спочатку вважалося, що вона торкнеться Парижа. Після початку вторгнення Росії в Україну пророцтва провидця переглянули.

Про це пише італійська газета Il Riformista. Ймовірно, великою столицею, про яку говорив Нострадамус, був Київ. Провидець писав, що місто опиниться в облозі, а навколо нього буде багато тіл загиблих людей.

У своїх чотиривіршах провидець твердив, що світ у 2022 році чекає багато крові та лих. Війна викличе масове переселення людей, міграційну кризу і посилить проблему голоду. Також він твердив, що у 2022 році помре світовий лідер. Як пояснює болгарське видання “Факти”, йдеться, ймовірно, про Володимира Путіна.

Також Нострадамус прогнозував, що в Азії може статися велике стихійне лихо, а зміни клімату можливі у всьому світі.

Нострадамус був лікарем, аптекарем та астрологом, він жив у 16 столітті. Вірші його найвідомішого твору “Пророцтва” складаються з груп зі 100 чотиривіршів з таким двозначним значенням, що їх можна інтерпретувати нескінченно.

Однак Нострадамус вважається найвідомішим провидцем в історії. Він передбачив Французьку революцію, винахід атомної бомби, прихід до влади Адольфа Гітлера та теракти 11 вересня.

Як повідомляв OBOZREVATEL