Невістка Марченко підтримала свекруху та пригрозила “бумерангом” хейтерам

Невістка Оксани Марченко на ім’я Катерина підтримала свекруху в її звернені до президента України з вимогою звільнити путініста Віктора Медведчука з-під варти.Також вона пригнозила хейтерам, що їхні прокльони та злі побажання “повернуться бумерангом”.

Відповідний коментар пролунав в Instagram-stories дружини сина Марченко. Вона розкрила, що наразі отримує негативні повідомлення про всіх членів своєї сім’ї. Повідомляє news.obozrevatel.com

Після арешту проросійського нардепа і за суміцництвом кума диктатора Путіна, Оксана Марченко записала звернення до президента Туреччини та України.

Саме його поширила на свою сторінку Катерина Марченко, закликаючи підписників переглянути ролик, тим самим підтримавши свекруху та її путініста-чоловіка.

Катерина Марченко підтримала свекруху

Ймовірно, така позиція не влаштувала її українських підписників, тому вона почали надсилати їй повідомлення з образами, прокльонами та іншими гнівними побажаннями.

На це невістка пропагандистки відповіла: “Все, що ви бажаєте мені і моєму сину, моєму чоловіку і загалом моїй родині, повернеться до вас трійним бумерангом”.

Невістка Марченко пригрозила хейтерам

Як відомо, Катерина вийшла за Богдана Марченка, сина путіністки від першого шлюбу, восени 2020-го. Пара виховує 1-річного сина, якого назвала на честь Медведчука – Віктором.

Катерина вийшла за Богдана Марченка восени 2020-го

Як відомо12 квітня Служба безпеки України затримала народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Віктора Медведчука. Арешт було здійснено завдяки спеціальній операції, яку доручив Володимир Зеленський.

Через це його дружина Оксана Марченко звернулася до очільника України з проханням негайно звільнити її обранця, який “завжди виступав за мир та діалог” між Москвою та Києвом.

Одразу після цього вона опублікувала ще один ролик, у якому зверталася вже до турецького лідера Реджепа Таїпа Ердогана з проханням визволити її чоловіка-“заручника”.