Не лише Донбас: у Міноборони назвали дві області, які може потужно атакувати Росія

Ключове завдання російських окупаційних військ – це спроба закріпитися на кордонах Луганської та Донецької областей. Також існує загроза наступу окупантів на Херсонщині та Харківщині.

На цьому наголосила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр в ефірі єдиного телемарафону. За її словами, ці регіони країна-агресор розглядає як території застосування своїх Збройних сил (щоб подивитися відео, доскрольте до кінця новини).

Повідомляє news.obozrevatel.com

“Сьогодні ключове завдання російських військ – це схід і вони намагаються закріпитися на географічних кордонах Луганської та Донецької областей. Вони розглядають Херсонську та Харківську області як галузі застосування своїх збройних сил, але водночас можлива загроза і щодо інших регіонів”, – додала Маляр.

За її словами, українцям поки що не варто розслаблятися, оскільки війна перебуває в активній фазі і говорити про зниження її активності не можна.

“Залежно від того, як розвиватимуться обставини в інших регіонах, буде зрозуміло, чи ворог буде просуватися далі”, – додала вона.

Щодо ситуації на Луганщині, голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що в гарячих точках області морги переповнені тілами загиблих і померлих цивільних. Проводити повноцінні поховання важко через постійні обстріли регіону окупаційними російськими військами.

Глава адміністрації звертає увагу на проблеми, що виникають у зв’язку з великою кількістю загиблих, частину з яких доводиться тимчасово класти у підвали. Також у регіоні спостерігаються перебої з електропостачанням, що впливає на роботу моргів.