“Навколо Путіна є частина людей, які належать єльцинській буд-еліті”: Генерал СБУ назвав головну заrрозу для Путіна в Росії

Президенту РФ Путина загрожує небезпека від російських олігархів, які втратили все через санкції. Таку думку висловив генерал-майор запасу СБУ, екс-заступник голови СБУ (2014-2015), директор Агентства реформування безпеки Віктор Ягун в ефірі “Україна 24”. Раніше він прогнозував загострення на Донбасі на початок поточного тижня, передають Патріоти України.

“Навколо Путіна є частина людей, які належать єльцинській буд-еліті. Це Кириленко, Шойгу. Ці особи реально прийшли з тих часів. Я не вірю ,що близьке оточення зможе ліквідувати Путіна”, – передає слова Ягуна.

За його словами, російські олігархи, що мали капіталі та нормальне життя, втратили все, для них зараз це величезна проблема. Ягун переконаний, що вони перейшли в “тиху” опозицію.

“Вони є єдиним джерелом небезпеки для Путіна. Олігархи мають всі доступи і їх дуже турбує ситуація, яка погіршується для них з кожним днем. Путін розуміє цю ситуацію і не спілкується з ними. Я сподіваюся, що в якийсь момент якась несподіванка відбудеться, і тоді ми побачимо зовсім інший розвиток”, – додав Ягун.