Мер Івано-Франківська з гуманітарною місією потрапив під обстріл біля Чернігова: є поранені

Мер Івано-Франківська Руслан Марцінків потрапив під обстріл окупантів неподалік Чернігова, коли прямував до оточеного міста з гуманітарною місією. Внаслідок чого кілька людей з групи отримали поранення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву Марцінківа у Facebook.

“Ми з гуманітарною місією їхали у Чернігів, щоб допомогти місту, яке, фактично, – оточене. Але ми були обстріляні ворогом, обстріляли наш транспорт. На щастя, всі – живі. Є кілька хлопців, які поранені. Я хочу подякувати нашому водію Андрію, його професіоналізму. Він доклав максимум зусиль, щоб ми відбулися легко”, – розповів мер

За його словами, з Івано-Франківська до Чернігова перевозили засоби зв’язку та іншу гуманітарну допомогу, яка потрібна людям та військовим.

“26 березня для нас – новий день народження. Біля мене хлопці, з якими ми доставили допомогу для чернігівців. Якби не вони, не їхній професіоналізм, то ваш покірний слуга тут би вже не сидів. Дякую також ніжинському міському голові, який допоміг нам з евакуацією, бо наш автобус вийшов з ладу, через постріли він майже, як решето”, – додав Марцінків.