Масовий бунт в армії РФ! Після величезних втрат: незадоволення війною закипає. Україна переможе!

Путінська армія продовжує повномасштабну агресію на території України, однак воювати за загарбницькі плани Кремля хоче дедалі менше російських військових.

За інформацією Генерального Штабу ЗСУ, збройні сили російської федерації й далі мають проблеми з комплектуванням підрозділів особовим складом. Так, військовослужбовці строкової служби 26-го танкового полку зі складу 47-ї танкової дивізії, які підписали контракти, після їх участі у війні з Україною, почали подавати рапорти з проханням розірвати контракт та направити для подальшого проходження служби в пункт постійної дислокації. Пише korupciya.com

Журналісти 24 каналу провели детальне розслідування з самих витоків мобілізації РФ і до сьогоднішнього моменту.

Ще в серпні – вересні 2021 року Росія запустила проєкт БАРС (абревіатура – “Боевой армейский резерв страны”), який діяв паралельно з уже наявними строковими й контрактними наборами до війська. Росіяни не відкривали інформацію про точну кількість “барсів” (за даними української розвідки – їх близько 100 тисяч), але бравурно повідомляли, що всі вони отримували грошове забезпечення (навіть перебуваючи у резерві) зі збереженням місця роботи та середнього заробітку, а також брали участь у воєнних зборах,-розповідається в матеріалі.

Ще  18 лютого Путін Путін підписав указ про чергове скликання резервістів на збори і добряча частина з них вже 24 лютого відправилися на “навчання” в Україну.

Також ще до початку нападу Росії на Україну почалась масова мобілізація, в терористичних квазіреспубліках на Донбасі . Очільники невизнаних псевдореспублік пояснюють “мобілізаційне” полювання за чоловіками на вулицях міст і селищ та примусовий призов студентів тим, що Україна буцімто “збирається напасти на тимчасово окуповану частину Донбасу.

Окупанти використовують мобілізованих з ОРДЛО як “гарматне м’ясо” для виявлення вогневих позицій ЗСУ. Сформовані таким чином підрозділи вирізняються вкрай низькою бойовою підготовкою, дисципліною та моральним станом,– повідомило ГУР МО України.

Однак на цьому злочинна влада Кремля не зупиняється.

Зовсім недавно радник керівника МВС Антон Геращенко на своїй сторінці у Telegram опублікував документ, який доказує той факт, що, через значні втрати в війні і повний провал бліц-кригу, Кремль таки вирішив оголосити мобілізацію, аби поповнити ряди окупаційних сил в Україні. Рішення ухвалили у міністерстві оборони росії.

Судячи з оприлюдненого наказу міноборони країни-окупантки, призов проводитиметься вже від 11 квітня на території прикордонних Курської, Брянської та Білгородської областей рф.

“На війну в Україну росія відправляє м’ясо 2004 року народження. Це повний провал бліцкригу та перехід на сталінський формат ведення війни – закидання м’ясом недосвідчених та незвичайних призовників”, – вказав Геращенко.

Нещодавно на YouTube-каналі Популярна політика опублікували запис розмови командира з групою бійців. Там йдеться про те, що окупанти РФ з числа спецзагонів ОМОНу з Сибіру, які беруть участь у бойових діях в Україні, подали рапорти на демобілізацію.

Відповідний запис розмови командира з групою бійців опублікували на YouTube-каналі Популярна політика.

“Нам надіслали аудіозапис, на якому нахабний офіцер намагається психологічно тиснути на омонівців, які відмовляються брати участь у путінській війні і хочуть повернутися додому в Сибір. Він звинувачує їх у боягузтві, малодушності, зраді. Погрожує, що вони не зможуть нікуди влаштуватися, будуть покриті ганьбою і підпадуть під нагляд ФСБ”, – йдеться в повідомленні.

При цьому командир омонівців обіцяє демобілізованих відправити додому “з ганьбою”. Звернемо увагу, що те, що відбувається він не соромлячись називає війною.

В якості аргументу офіцер каже, що у угруповання спецназівців всього лише 445 поранених (число убитих за російськими законами називати заборонено). У той час як, наприклад, у ВДВ – “в десятки разів більше”, тобто, як мінімум, 9 тисяч. Він також говорить, що “і в інших угрупованнях (тобто різних родах військ – ред.) втрати набагато більші”.

Як ми бачимо, військові РФ з кожним днем та новими даними втрат РФ дедалі менше хочуть воювати на нашій території.