Марченко попросила Зеленського відпустити Медведчука, який “виступав за мир”. Відео

Дружина народного депутата Віктора Медведчука, якого напередодні затримала СБУ, Оксана Марченко публічно звернулася до президента України Володимира Зеленського. Вона наголосила, що проросійський політик та кум диктатора Путіна завжди” виступав за мир та діалог”, тому його ув’язнення є незаконним.

Також одіозна телеведуча додала, що нардеп не намагався покинути Україну і це нібито відомо очільнику держави. Ролик вона опублікувала на своїй сторінці в YouTube 

В своєму зверненні Марченко попросила Володимира Зеленського звільнити її обранця з-під варти, адже, з її слів, СБУ затримала його незаконно.

“Я – Оксана Марченко, дружина народного депутата України Віктора Медведчука звертаюся до президента Зеленського. Прошу вас організувати всі необхідні дії для негайного звільнення мого чоловіка, якого незаконно утримує СБУ”, – сказала вона.

Також дружина Медведчука завірила, що кум воєнного злочинця Путіна нібито виступав за інтереси України та не намагався покинути країну.

“Віктор Володимирович не порушував жодного закону України та не покидав її. Він завжди виступав за мир та діалог, порозуміння в Україні. І вам, пане президенте, це дуже добре відомо”, – йдеться в промові Марченко.

Окрім цього, путіністка заявила, що проросійського депутата переслідували через “політичні мотиви”, що є незаконним в Україні.

В кінці телеведуча драматично наголосила, що чекатиме відповіді від Володимира Зеленського на своє звернення.

“Немає жодних сумнівів, що мого чоловіка переслідують за політичними мотивами, попри закони України та норми міжнародного права. Його життя повинно бути поза небезпекою. Я чекаю вашої відповіді”, – сказала вона